Relacja z wyjazdu szkoleniowo – wypoczynkowego członków ZNP do Jaszowaca

10 października 2014

WYJAZD SZKOLENIOWO-WYPOCZYNKOWY CZŁONKÓW  ZNP DO  JASZOWCA  3 – 5 październik 2014

W dniach 3 – 5 X 2014r. dla członków opolskiego oddziału ZNP został zorganizowany wyjazd szkoleniowo – wypoczynkowy do Jaszowca, w którym wzięło udział 96 osób.

Część szkoleniowa wyjazdu podzielona była na  trzy części. Pierwsza część dotyczyła  analizy projektu nowej Ustawy o Systemie Oświaty, informacji o uchwałach i innych postanowieniach Zarządu Oddziału,  funkcjonowania Społecznej Inspekcji Pracy, druga- zmian w prawie oświatowym, funkcjonowania ZFŚS w szkołach i placówkach oświatowych, proponowanych zmian w statucie ZNP  oraz przedstawiono krótką relację z Okręgowej Konferencji Sprawozdawczo-Wyborczej ZNP.

W trzeciej części odbyło się zebranie Oddziałowego Klubu Młodego Nauczyciela, na którym omówiono funkcjonowanie klubu, terminy najbliższych spotkań oraz przeprowadzono wybór nowego Zarządu Oddziałowego Klubu. Odbyły się również konsultacje indywidualne z zakresu prawa oświatowego i prawa pracy.

W części wypoczynkowo – rekreacyjnej uczestnicy wyjazdu mieli okazję wjechać na Równicę /szczyt górski 885 m n.p.m/ zwany Diablą Górą, odwiedzić klimatyczną karczmę biesiadną – Koliba pod Czarcim Kopytem z regionalnym jadłem, przejechać się kolejką typu Rollercoaster oraz skorzystać w dobrodziejstw Parku Wodnego w Wiśle. Jak co roku odbyła się również uroczysta kolacja z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

opracowały :

Iwona Amrogowicz i Anna Matyaszczuk

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :

zdjęcie111 zdjęcie 77 IMG_8442 IMG_8447 IMG_8448 00

232 56 2234 4444 IMG_8454 IMG_8480 IMG_8482 IMG_8494 IMG_8501 IMG_8516