Relacja z posiedzenia Centralnego Klubu Młodego Nauczyciela w Warszawie

16 lutego 2015

7 listopada br. odbyło się zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze CKMN w siedzibie Zarządu Głównego ZNP w Warszawie. Okręg Opolski reprezentowały kol. Julita Depta
z ZSZ im. Staszica oraz kol. Barbara Chyłka z PG5 z Opola.

Zebranie poprzedzone było szkoleniem dotyczącym platformy internetowej ZNP,
na którą każdy członek związku może się zalogować. https://intranet.znp.edu.pl/

Po „interaktywnym” szkoleniu odbyły się wybory zarządu Centralnego Klubu Młodego Nauczyciela. Spośród 26 delegatów wybrano zarząd. Przewodniczącą została kol. Aneta Mastalerz  z Okręgu Śląskiego. W jego skład weszli także: kol. Julita Depta z Okręgu Opolskiego i kol. Maciej Sikut z Okręgu Warmińsko – Mazurskiego.

Należy podkreślić, iż nasza koleżanka Julita Depta reprezentuje Opolszczyznę w OPZZ, gdzie  jest sekretarzem Ogólnopolskiej Komisji Młodych.

Serdecznie gratulujemy sukcesów.

8 listopada obyło się także spotkanie nowo ukonstytuowanego zarządu CKMN z delegatami, na którym nowo wybrana przewodnicząca przedstawiła raport IBE na temat obrazu nauczyciela w polskim społeczeństwie.

CAM01251 CAM01253 CAM01263 CAM01278 CAM01279